FRIM - chat with new friends

FRIM - chat with new friends device-dependant

Frim: chatea y conoce amigos

Frim: poznawaj i rozmawiaj

★ POZNAJ NOWYCH ZNAJOMYCH ONLINE ★

W twoim kraju online jest tysiące osób, czekających na to, by z tobą porozmawiać i zaprzyjaźnić się. Poznawanie nowych osób w Frim jest bardzo łatwe i szybkie: wystarczy włączyć tryb online, wypełnić profil, podać swoje hobby, przesłać zdjęcie i jesteś gotowy na odwiedziny nowych osób. Można też być bardziej aktywnym i wysłać krzyki - osoby w całym kraju zobaczą twoją wiadomość i będą chciały z tobą rozmawiać, a nawet zaprzyjaźnić się. Możesz też wysyłać krzyki w innych krajach, aby poznać osoby spoza twojej ojczyzny. Życie mieszkańców innych państw, ich zainteresowania i hobby są zawsze bardzo ciekawe. Możesz również skorzystać z naszej potężnej wyszukiwarki nowych znajomych: podaj wiek, płeć, kraj, miasto i zainteresowania - i proszę - mnóstwo interesujących osób online, pasujących do twoich kryteriów wyszukiwania, gotowych do rozmowy. Po prostu wyślij im wiadomość lub zabawnego emotikona - i już rozmawiasz!

★ ODKRYJ LUDZI W TWOJEJ OKOLICY ★

Możesz odkryć, kto jest obecnie w twojej okolicy, dzięki naszej ekskluzywnej technologii. Bardzo szybko twój nowy znajomy z sieci stanie się twoim prawdziwym znajomym. Możesz też po prostu kolekcjonować „spotkania" i uczestniczyć w naszym cotygodniowym konkursie - im więcej spotkań zbierzesz - tym wyższą dostaniesz ocenę i coraz więcej nowych osób będzie cię zauważać

★ KOMUNIKATOR DLA ZNAJOMYCH ★

Aplikacja Frim nie służy wyłącznie do poznawania nowych znajomych. Dla nas, pracowników firmy MoCo Media, ważne jest umożliwienie ci prowadzenia rozmów ze znajomymi, tak jak w aplikacjach Whatsapp i Viber . Możesz więc używać wielu z naszych wyjątkowych emotikonów i zabawnych naklejek! Możesz również oczywiście przesyłać swoim znajomym zdjęcia.

★ BEZPŁATNA ★

Możesz znaleźć nowych znajomych zupełnie bezpłatnie, nie ma żadnych subskrypcji, żadnych limitów typu „tylko dla VIPów”, każdy członek aplikacji Frim jest zawsze dla ciebie dostępny.

★ APLIKACJA NA PULPIT ★

Aby znaleźć znajomych i rozmawiać z komputera Windows.

FRIM - chat with new friends

Download

FRIM - chat with new friends device-dependant

Opinie użytkowników o FRIM - chat with new friends